Контраст
Шрифт

ЧІПБ – єдність, сміливість та професійність!

clock
03.10.2023 10:31

ЧІПБ – єдність, сміливість та професійність!


З року в рік зростає визнання нашого закладу вищої освіти як одного з кращих у підготовці професійних кадрів високої якості та кваліфікації. Безсумнівна роль і вагомий внесок у навчанні молодого покоління належить потужному колективу ЧІПБ.
Навчальний процес невпинно удосконалюється, модернізується, і все більше відповідає вимогам світового академічного простору. Створюються інноваційні технології, наукові розробки та винаходи, що впроваджуються у сучасній практиці. Міжнародна діяльність у співпраці з іноземними партнерами розкриває нові горизонти спільних проєктів.
Курсанти та студенти стають учасниками різних міжнародних грантових програм: освітньої мобільності, проходження різних видів практик, стажування, подвійного диплому. Працюємо в умовах швидких освітніх та інформаційних змін, реалізовуємо прогресивні методи навчання, використовуємо досвід українських та зарубіжних фахівців.


ЧІПБ – це впершу чергу взаємодопомога, розуміння та повага один до одного. Наразі ми впевнено дивимося у майбутнє, і готові надати фахову підготовку та путівку у професійне життя всім, хто бажає стати сильним, витривалим, креативним, сучасним представником європейського суспільства.
Сьогодні інститут – сучасний заклад вищої освіти, діяльність якого базується на глибоких багатовікових традиціях розвитку освіти та відповідає сучасним вимогам інформаційного суспільства, кращим зразкам вітчизняної вищої школи.

ЧІПБ системно модернізується шляхом оновлення матеріально-технічної та навчально-лабораторної баз, застосування сучасних інформаційних технологій, кредитно-модульного навчального середовища, формування потужного науково-методичного супроводу освітнього процесу, впровадження технологій дистанційного навчання задля підвищення якості освіти, з метою реалізації різних форм (очної та заочної) підготовки висококваліфікованих фахівців. Співробітники у практичній діяльності реалізують принцип гуманізму, застосовуючи особистісно орієнтований підхід із урахуванням індивідуальних особливостей курсантів та студентів.
Творячи свою історію заклад пройшов серйозний шлях розвитку. Сторінки життя були насичені важливими подіями, видатними людьми, великими династіями справжніх професіоналів пожежно-рятувальної справи, а значимість високих здобутків та традицій, які започатковувалися протягом багатьох років надихають нинішні і прийдешні покоління майбутніх рятувальників на високі досягнення.


Саме із кожного випускника, курсанта та студента, складається історія навчального закладу, які в різні періоди долучилися до його становлення і розвитку. За роки існування тут отримали фахову підготовку тисячі представників однієї з найшляхетніших та героїчних професій, що вимагає від людини не лише мужності, спритності, витривалості, а й великої самовідданості та вірності службовому обов'язку.
За піввікову історію змінювалися профілі підготовки та назви. Одне тільки залишилося таким, як і 50 років тому: великий, дружній колектив, у якому завжди підтримують один одного та прагнуть до всього нового та прогресивного.
Тут були створені, збережені, примножені та впроваджені передові науково - організаційні форми роботи. Випускники сьогодні гідно очолюють різні посади, а їх практичний досвід є надійним фундаментом, що стоїть на варті порятунку та захисту життя людей.
Впевнені, що це і надалі буде спрямовано на розвиток інституту, який здобув міжнародне визнання та має загальновизнаний імідж.
 

385330497-802375281689951-4322463518142228825-n.jpg

Схожі матеріали
Нормативна база
50 років (1973 - 2023)