ГоловнаПРО ЧІПБСтруктураУправлінські підрозділиВідділення міжнародного співробітництва
 Версія для друку

Відділення міжнародного співробітництва

Ігревська Світлана Андріївна

Начальник відділення

Старший лейтенант служби цивільного захисту

 

Хряпак Сергій Олександрович

Кандидат філологічних наук

Провідний фахівець

 

Котляр Діана Олегівна

Фахівець

Старший лейтенант служби цивільного захисту

 

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України розглядає міжнародні контакти одним із пріоритетних напрямів своєї діяльності, які здійснюються як у рамках міжнародного співробітництва ДСНС України, так і на основі налагодження та розвитку прямих зв’язків зі спорідненими навчальними закладами інших країн.

Всього підписано 34 угоди про міжнародне співробітництво (7 з навчальними закладами та установами Польщі; по 1 – Швейцарії, Німеччини, Нідерландів, Португалії, Литви, Грузії, Сербії, Чехії тощо).

Для координації українсько-польського співробітництва, систематизації та ефективного управління українсько-польськими науково-освітніми проектами в інституті функціонує Центр українсько-польських освітніх інновацій, налагоджено співпрацю з Посольством Республіки Польщі в Україні.

З 2006 року представники інституту беруть участь у міжнародних тактико-спеціальних навчаннях «Fenix», які проводяться Головною школою пожежної служби, м. Варшава (Республіка Польща).

Викладачі інституту щорічно беруть участь у Навчаннях з виконання рятувальних робіт на хімічно забруднених територіях, що проводяться Організацією із заборони хімічної зброї; у тренінгах, які проводяться німецькими компаніями MSA, Dräger та Weber у Федеративній Республіці Німеччині в рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» тощо.

Найвизначніші досягнення останніх років:

Основними завданнями відділення є:

Положення про відділення міжнародного співробітництва

    Твіт