ГоловнаПРО ЧІПБСтруктураПідрозділи забезпеченняСпортивний комплекс
 Версія для друку

Новгородченко Віталій Володимирович

Начальник комплексу

 

Олійник Володимир Володимирович

Фахівець

 

Дрожжин Ярослав Євгенович

Фахівець

 

Спортивний комплекс було офіційно відкрито 16 лютого 2006 року, СК є структурним підрозділом інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, і безпосередньо підпорядковується заступнику начальника інституту по службі. За час свого існування очільниками спортивного комплексу були:

Киба Олександр Миколайович, Озеран Сергій Анатолійович, Приходько Ігор Миколайович.

Спортивний комплекс є базою фізичної культури та спорту всього особового складу інституту, підвищення спортивного розвитку курсантів, студентів та постійного складу навчального закладу.

Спортивний комплекс знаходиться за адресою м. Черкаси вулиця Панченка 13 і займає територію площею 4,5 гектара до складу спортивного комплексу входить: поле для міні футболу, спортивний манеж розміром 114м на 14 м та чотириповерхова адміністративна будівля, в якій розміщуються 2 аудиторії, кафедра спеціальної та фізичної підготовки, гостьові кімнати та адміністративно – службові та господарські приміщення.

Основним завданням СК є створення необхідних умов для поліпшення фізичного розвитку, зміцнення здоров’я та підвищення стійкості організму до дії несприятливих факторів під час виконання професійних завдань всього особового складу інституту. Проведення змагань згідно з планами ДСНС України, фізкультурного спортивного товариства «Динамо» та внутрішніх спортивних планів Інституту. Надання умов для підготовки збірних команд Інституту до державних та міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту, гирьового спорту, армрестлінгу та важкої атлетики, міні-футболу, легкої атлетики.

У процесі виконання своїх функцій на всіх етапах забезпечення необхідного рівня фізичної готовності особового складу за їх професійним спрямуванням, СК взаємодіє з керівництвом управління  ДСНС України в Черкаській області, а також іншими пожежно-рятувальними  підрозділами та силовими структурами області.

Спортивні секції в манежі спортивного комплексу:
•  Пожежно – прикладний спорт
•  Стрільба
•  Легка атлетика
•  Боротьба та бойові мистецтва
•  Важкоатлетичні види спорту
•  Волейбол
•  Баскетбол
•  Футбол
•  Рятувальна підготовка

Положення про спортивний комплекс

    Твіт