ГоловнаОстанні новини9 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Реалізація проєкту «Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки ДПО та професійних аварійних служб в Україні»

Опубліковано: 09.09.2021, 09:51

ДСНС України та Головна школа пожежної служби (Республіка Польща) реалізовує проєкт під назвою «Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки добровільної пожежної охорони та професійних аварійних служб в Україні».

7 вересня в ДСНС України між українською та польською сторонами відбулося підписання партнерської угоди стосовно реалізації проєкту. У наступному році заплановано передачу багатофункціонального комплексу до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

8 вересня у рамках підписаної угоди ЧІПБ з робочим візитом відвідали: делегація Головної школи пожежної служби (Республіка Польща) проректор з навчальної роботи Войцех Ярош, начальник відділу хіміко-екологічного порятунку Рафал Матушкєвіч та представники ДСНС України: заступник директора департаменту персоналу - начальник відділу комплектування та проходження служби Ярослав Кондауров, фахівець відділу забезпечення роботи з персоналом підрозділів ОРС ЦЗ Аліна Сачко.

Рафал Матушкєвіч в Полонійному центрі ЧІПБ провів презентацію  проєкту «Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки ДПО та професійних аварійних служб в Україні».

Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу, яка повністю адаптована для підготовки сучасних фахівців Служби порятунку, відвідали музей, вшанували пам'ять Героїв Чорнобиля – випускників Володимира Правика та Віктора Кібенка покладанням квітів до Монументу на їх честь. 

Метою багатофункціонального комплексу, який планується встановити, є підготовка пожежних до безпечного й ефективного виконання оперативних завдань під час гасіння внутрішніх пожеж, підвищення рівня свідомості відносно загроз, які можуть при цьому виникнути.

Начальник  інституту Віктор Гвоздь зазначив: «Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб якнайкраще підготувати майбутніх рятувальників. За роки навчання курсанти та студенти отримують достатньо ґрунтовних знань, проте дуже важливо навчитись застосовувати їх на практиці. Саме на таких тренажерах вони зможуть пройти підготовку, наближену до реальних подій».

415B9652.jpg 415B9665.jpg


   
Останні новини
17 Вересня14:58 В День Рятівника першокурсники склали Присягу служби цивільного захисту
17 Вересня08:06 З ДНЕМ РЯТІВНИКА!
16 Вересня10:59 Учбові тренування на території аеропорту «Бориспіль»
15 Вересня16:02 Програма до Дня рятівника
15 Вересня15:58 Участь у Генеральній Асамблеї Європейської асоціації навчальних закладів пожежної служби
13 Вересня12:06 Легкоатлетичні змагання до Дня фізичної культури та спорту
13 Вересня11:51 Співробітниця ЧІПБ Дарія Стицюк взяла участь у конференції з ґендерних питань
13 Вересня11:06 Дарія Шаріпова виборола «срібло» на Чемпіонаті України зі стрільби кульової
10 Вересня16:05 Зустрічі – знайомства студентів першого курсу з психологами інституту
10 Вересня16:04 В інституті обрали новий склад Ради студентського (курсантського) самоврядування
9 Вересня12:25 Денис Монастирський вручив державні та відомчі нагороди працівникам системи МВС
9 Вересня09:51 Реалізація проєкту «Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки ДПО та професійних аварійних служб в Україні»
8 Вересня14:54 Підтримуємо громадське об’єднання «Життя без бар'єрів»
8 Вересня08:33 Денис Монастирський презентував пріоритетні напрями діяльності МВС
8 Вересня08:31 В ДСНС відбулося підписання партнерської угоди з Головною школою пожежної служби Республіки Польща
Останні новини