ГоловнаОстанні новини9 Червня, 2021р.
 Версія для друку

Вдалі виступи спортсменок ЧІПБ

Опубліковано: 09.06.2021, 09:30

8-9 червня у місті Бахмут (Донецька область) відбувається Чемпіонат України з легкої атлетики, участь у якому беруть курсанти ЧІПБ: Чемпіонка ІІІ літніх Юнацьких олімпійських ігор, Чемпіонка та рекордсменка чемпіонатів Європи (юніори) Валерія Іваненко та Чемпіон ХІV літнього фестивалю з метання диска, призер чемпіонатів світу Олексій Кирилін.

За звання найкращих легкоатлетів змагаються більше 400 хлопців та дівчат з різних областей України.

На змаганнях представлена вся програма з легкої атлетики: від забігів на 100 метрів до марафону на 42 кілометри, стрибків в висоту та довжину, метання диску та молота та інше.

Зазначимо, що змагання проводяться для відбору спортсменів у збірну команду України для участі у чемпіонаті Європи, який відбудеться у Латвії восени.

У перший день змагань Валерія Іваненко у вправі метання молота з результатом 62 м 43 см здобула І місце.

Сьогодні, 9 червня, Олексій Кирилін буде виборювати звання Чемпіона даних змагань у вправі метання диску, тож вболіваймо за нашого спортсмена.

Також 8 червня на Чемпіонаті міста Києва з легкої атлетики, співробітниця ЧІПБ, майстер спорту України Світлана Марусенко у вправі метання диска з результатом 47 м 24 см стала Чемпіонкою змагань.