ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 106

Останні новини

6 Серпня11:43 Практична складова – основа в підготовці кваліфікованих рятувальників
Професійні викладачі-практики ЧІПБ, які брали участь у гасінні пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій різної складності уміло застосовують та поєднують у навчанні традиційні та інноваційні методи. А курсанти, отримавши знання в аудиторіях, на практиці відпрацьовують свої вміння, що дасть змогу їм у майбутньому чітко виконувати службові обов’язки в різних умовах діяльності. (архівне відео)
3 Серпня10:22 Курсант ЧІПБ Іван Тищенко - переможець Чемпіонату області з академічного веслування
1 серпня в Черкасах відбувся Чемпіонат області з академічного веслування серед дорослих та молоді до 23 років, участь у якому взяли і спортсмени ЧІПБ: курсант 2-го курсу, переможець ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року у Буенос-Айресі, майстер спорту Іван Тищенко та курсант 5-го курсу, майстер спорту Андрій Сазонов.
31 Липня09:28 Найкращі публікації липня
Шановні друзі! Знайомимо вас з черговими кращими публікаціями на нашій сторінці Facebook за липень.
30 Липня08:51 Тренінг «Ефективна комунікація»
29 липня психологи інституту провели тренінг «Ефективна комунікація», участь у якому взяли керівники курсантських підрозділів.
28 Липня15:59 Привітали ветерана з 85-річним Ювілеєм
28 липня представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України привітали Артеменко Віру Максимівну з 85-річним Ювілеєм!
27 Липня15:59 Курсанти ЧІПБ – переможці та призери змагань з академічного веслування та морського багатоборства
З 20 по 23 липня у м. Дніпро відбувався Чемпіонат України серед молоді до 23 років з академічного веслування.
24 Липня14:21 Змагання курсантів інституту на смузі психологічної підготовки
З 20 до 23 липня представники факультету оперативно-рятувальних сил проводили змагання з курсантами першого курсу та 1-го курсу освітнього рівня «магістр», які відбувалися на смузі психологічної підготовки ЧІПБ.
22 Липня10:53 Хочеш стати РЯТУВАЛЬНИКОМ - приходь навчатися в ЧІПБ!
Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя... В. Симоненко
16 Липня16:31 Представники ЧІПБ взяли участь у науково-прикладних дослідженнях щодо застосування квадрокоптерів
З 13 до 16 липня співробітники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України брали участь у науково-прикладних дослідженнях щодо застосування квадрокоптерів у пошуку та виявленні мін, які відбувалися на території Головного центру підготовки особового складу ДПС України імені генерал-майора Ігоря Момота.
16 Липня14:31 Вивчення соціально-психологічного клімату в колективі курсантів
З 13 до 16 липня співробітники відділення психологічного забезпечення проводили вивчення соціально-психологічного клімату в період карантину в колективах курсантів 1-го курсу.
14 Липня08:50 ОГОЛОШЕННЯ
Національний університет цивільного захисту України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України
10 Липня16:13 Тактико-спеціальні навчання
10 липня на території спортивно-тренувального комплексу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України були проведені тактико-спеціальні навчання з курсантами 1-го курсу та 1-го курсу освітнього рівня «магістр».
8 Липня15:20 Обираючи професію – зроби правильний вибір!
Хочеш побудувати успішну кар’єру та майбутнє – розпочни з навчання в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
3 Липня15:06 Спеціальності ЧІПБ
https://chipb.dsns.gov.ua, розділ "АБІТУРІЄНТУ"
1 Липня12:17 Висока оцінка діяльності волонтерів ЧІПБ
30 червня колектив Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України був нагороджений Подякою Черкаської обласної державної адміністрації та Подякою Міського голови.
28 Червня07:57 З Днем Конституції України!
Від імені колективу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!
26 Червня16:57 В ЧІПБ напередодні відзначення державного свята – Дня Конституції України відбулися урочисті заходи
26 червня в ЧІПБ напередодні відзначення державного свята – Дня Конституції України відбулися урочисті заходи.
24 Червня10:03 Telegram-канали приймальної комісії ЧІПБ
Маєте питання щодо вступу в Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України – відповіді на всі свої запитання Ви можете знайти на нашому сайті: https://chipb.dsns.gov.ua в розділі «Абітурієнту»❗️ або ж скористуватися Telegram-ботом приймальної комісії.
22 Червня12:54 Команда ЧІПБ – перемогла на обласному чемпіонаті ФСТ «Динамо» з пляжного волейболу
19 червня чоловіча команда ЧІПБ здобула перемогу на Кубку Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України з пляжного волейболу.
15 Червня13:08 Колектив черкаських рятувальників поповнили 22 випускники ЧІПБ
15 червня в Управлінні ДСНС у Черкаській області для подальшого проходження служби у підрозділах прибули 22 випускники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, серед яких чотири дівчини.
12 Червня12:50 У добру путь, дорогі випускники!
Згідно рішення екзаменаційної комісії Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України 156 випускників, які успішно виконали освітньо-професійну програму на першому (бакалаврському) рівні і пройшли атестацію, отримали ступінь бакалавра. Із них 92 фахівцям Наказом ДСНС України №190 з 12 червня присвоєно перше офіцерське звання лейтенант служби цивільного захисту.
12 Червня08:19 Шановні випускники!
Вітаємо вас із знаменною подією у вашому житті – завершенням навчання в одному з найкращих закладів вищої освіти Служби порятунку – славетному Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
10 Червня12:57 Дистанційний захист кваліфікаційних робіт із права
10 червня розпочала роботу екзаменаційна комісія із захисту кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право».
9 Червня12:24 Випускник ЧІПБ Віктор Савчук врятував людей під час пожежі
Випускник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, лейтенант с. ц. з Віктор Савчук, який працює начальником караулу 4 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області проявив мужність і професіоналізм під час виконання службових обов’язків.
Новини
Документи
  Фото
  Відео
  Аудіо
   Оперативна інформація

        Твіт