ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 360

Останні новини

22 Червня15:53 Вітаємо із Ювілеєм!
22 червня начальник інституту Віктор Гвоздь від колективу ЧІПБ привітав із 80-ти річним Ювілеєм та вручив Почесну Грамоту ДСНС України доценту кафедри організації заходів цивільного захисту Миколі Хлівному.
22 Червня11:35 Представники інституту взяли участь у заходах з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
22 червня представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України разом із керівництвом обласної, міської влади та громадськістю з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні взяли участь у покладанні квітів до меморіального комплексу «Пагорб Слави», що у Черкасах.
19 Червня10:25 Вдалі виступи спортсменів інституту
18 червня у Черкасах команда ЧІПБ взяла участь у змаганнях за Кубок обласної організації ФСТ «Динамо» України з пляжного волейболу.
18 Червня16:13 Професорку ЧІПБ Оксану Кириченко нагородили Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
18 червня у Києві Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив державну нагороду України – Орден княгині Ольги III ступеня – завідувачці кафедри пожежно-профілактичної роботи ЧІПБ Оксані Кириченко.
18 Червня16:09 Представники ЧІПБ відвідали Кропивнянський дитячий будинок
18 червня співробітники та представники студентського (курсантського) самоврядування ЧІПБ відвідали вихованців Кропивнянського дитячого будинку, розташованого у Золотоніському районі Черкаської області.
18 Червня08:08 Інформація щодо Відкритої зустрічі
Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує бажаючих на Відкриту зустріч 18 червня о 09.00 годині з питань проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю «261 Пожежна безпека» освітньої програми «Пожежна безпека» (ID у ЄДЕБО 37448) за третім рівнем вищої освіти.
16 Червня09:43 Зустріч зі стейкхолдерами: обговорення освітніх програм з екстремальної та кризової психології
15 червня на кафедрі психології діяльності в особливих умовах традиційно відбулось розширене засідання професорсько-викладацького складу інституту і стейкхолдерів освітніх програм «Екстремальна та кризова психологія» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівні вищої освіти.
15 Червня12:28 Представники інституту беруть участь у ХIX Міжнародній спеціалізованій виставці «Технології захисту/ПожТех - 2021»
З 15 до 18 червня у Києві відбувається ХIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех - 2021», участь у якому беруть представники ЧІПБ.
14 Червня14:34 Курсант ЧІПБ Іван Тищенко – виборов дві «срібні» медалі на Чемпіонаті України з веслування академічного
З 8 до 12 червня у місті Дніпро відбувався Чемпіонат України з веслування академічного серед молоді.
14 Червня10:28 Вітання та нагородження!
14 червня на плацу інституту начальник ЧІПБ Віктор Гвоздь від колективу привітав із 60-ти річним Ювілеєм доцента кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Юрія Дендаренка і вручив йому Почесну Грамоту ДСНС України.
13 Червня11:13 Слава Герою!
Володимир Правик народився 13 червня 1962 року в місті Чорнобиль Київської області. Після завершення у 1982 році навчання в Черкаському пожежно-технічному училищі (нині – Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України) працював начальником караулу 2-ї воєнізованої пожежної частини Управління внутрішніх справ Київського облвиконкому з охорони Чорнобильської АЕС. В ніч на 26 квітня 1986 року разом із своїм пожежним караулом Володимир Правик розпочав роботи з ліквідації наслідків аварії, що сталася в результаті вибуху на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.
12 Червня14:32 У ЧІПБ відбувся випуск молодих фахівців
12 червня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся випуск молодих фахівців. Цього року 166 осіб завершили навчання за освітнім рівнем «бакалавр», із них 113 отримали перші офіцерські звання «лейтенант служби цивільного захисту».
9 Червня14:40 Курсант інституту, Олексій Кирилін виборов «золото» на Чемпіонаті України з легкої атлетики
Вітаємо курсанта 2-го курсу ЧІПБ, майстра спорту Олексія Кириліна, який у вправі метання диску з результатом 54 м 80 см виборов перше місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики у місті Бахмут.
9 Червня09:30 Вдалі виступи спортсменок ЧІПБ
8-9 червня у місті Бахмут (Донецька область) відбувається Чемпіонат України з легкої атлетики, участь у якому беруть курсанти ЧІПБ: Чемпіонка ІІІ літніх Юнацьких олімпійських ігор, Чемпіонка та рекордсменка чемпіонатів Європи (юніори) Валерія Іваненко та Чемпіон ХІV літнього фестивалю з метання диска, призер чемпіонатів світу Олексій Кирилін.
8 Червня14:25 Представники ЧІПБ взяли участь у презентаційному заході проєкту «Національна стратегія забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»
8 червня представники ЧІПБ за допомогою онлайн-платформи «ZOOM» взяли участь у презентаційному заході з питань розроблення проєкту «Національної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та плану дій її реалізації на період до 2024 року».
7 Червня14:58 Курсанти розповіли учням про ЧІПБ
7 червня в ЗОШ №3 співробітники та курсанти розповідали учням як навчають молодих рятувальників в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
4 Червня16:54 У ЧІПБ завершилися змагання з футзалу на Кубок ДСНС України
4 червня в ЧІПБ завершилися змагання з футзалу на Кубок ДСНС України. За результатами фінальних ігор Чемпіонами стали спортсмени із команди Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України місто Ромни (Сумська область), друге місце здобули представники ГУ ДСНС у Черкаській області, третіми стали футзалісти ГУ ДСНС у Херсонській області.
4 Червня16:51 В інституті відбувся випуск студентів заочної форми навчання
4 червня у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся випуск студентів заочної форми навчання овітнього ступеня «бакалавр» та «магістр». Цього року дипломи отримали 376 осіб.
3 Червня15:40 В інституті розпочалися змагання з футзалу на Кубок ДСНС України
3 червня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України розпочалися змагання з футзалу на Кубок ДСНС України. Цього року участь у змаганнях беруть 11 команд з різних областей України, серед яких і футзалісти ФК «Рятівник» (ЧІПБ).
2 Червня10:00 Зустріч з першокурсниками
2 червня в ЧІПБ відбулася зустріч керівництва із першокурсниками. Звертаючись до курсантів начальник інституту Віктор Гвоздь наголосив на важливості самопідготовки та наполегливості в навчанні.
1 Червня15:40 1 червня – Міжнародний день захисту дітей
1 червня в Міжнародний день захисту дітей в ЧІПБ привітали курсантів та студентів із святом. Особливої уваги в інституті заслуговують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування (в навчальному закладі їх 18 осіб).
1 Червня09:05 Дистанційне консультування з питань вступу в ЧІПБ
Маєте питання «На яку спеціальність та які документи потрібно зібрати для вступу в Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України?» – відповідь Ви можете отримати на нашому сайті: https://chipb.dsns.gov.ua, скориставшись сервісом дистанційного консультування з питань вступу «eTar».
31 Травня15:29 У ЧІПБ розпочалися захисти кваліфікаційних робіт зі спеціальностей «Право» та «Психологія»
31 травня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України розпочала роботу екзаменаційна комісія із захисту кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право».
29 Травня10:33 Співробітниця ЧІПБ Анастасія Комович (Сапсай) - «бронзова» призерка Чемпіонату Європи з самбо
З 26 до 29 травня у місті Лімасол (Республіка Кіпр) проходить Чемпіонат Європи з самбо серед юнаків, дівчат, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок.
28 Травня15:04 Навчальний семінар щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції»
28 травня в ЧІПБ для курсантів-випускників був організований навчальний семінар щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» за участю представників Управління власної безпеки та протидії корупції ДСНС України Віталія Коповського та Ігоря Бочковського.
Новини
Документи
  Фото
  Відео
  Аудіо
   Оперативна інформація

        Твіт