ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 435

Останні новини

17 Вересня14:58 В День Рятівника першокурсники склали Присягу служби цивільного захисту
17 вересня в День Рятівника у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася урочиста церемонія складання першокурсниками Присяги служби цивільного захисту.
17 Вересня08:06 З ДНЕМ РЯТІВНИКА!
Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України
16 Вересня10:59 Учбові тренування на території аеропорту «Бориспіль»
15 вересня на території Державного підприємства міжнародного аеропорту «Бориспіль» відбулися учбові тренування працівників аварійно-рятувальної команди аеропорту із залученням взаємодіючих організацій.
15 Вересня16:02 Програма до Дня рятівника
17 вересня о 20.00 та 23.00 на телеканалі "Ільдана" транслюватиметься програма «У фокусі подій», присвячена Дню рятівника.
15 Вересня15:58 Участь у Генеральній Асамблеї Європейської асоціації навчальних закладів пожежної служби
15 вересня в ЧІПБ за допомогою засобів онлайн відеозв’язку представники навчального закладу взяли участь у Генеральній Асамблеї Європейської асоціації навчальних закладів пожежної служби, членом якої з 2016 року є Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
13 Вересня12:06 Легкоатлетичні змагання до Дня фізичної культури та спорту
11 вересня на території спортивного комплексу ЧІПБ відбулися змагання на першість інституту з легкої атлетики, присвячені Дню фізичної культури та спорту.
13 Вересня11:51 Співробітниця ЧІПБ Дарія Стицюк взяла участь у конференції з ґендерних питань
З 6 по 10 вересня у Харкові відбувалася конференція з ґендерних питань, організована представниками НАТО в Україні для фахівців сектору безпеки та оборони України, а також профільних вишів.
13 Вересня11:06 Дарія Шаріпова виборола «срібло» на Чемпіонаті України зі стрільби кульової
З 6 до 11 вересня у Вінниці відбувався Відкритий чемпіонат України з олімпійських вправ імені Заслуженого тренера України А. П. Кукси з гвинтівки зі стрільби кульової.
10 Вересня16:05 Зустрічі – знайомства студентів першого курсу з психологами інституту
У ЧІПБ одним з важливих напрямів діяльності відділення психологічного забезпечення є проведення психопрофілактичної роботи, спрямованої на збереження, зміцнення й відновлення психологічної безпеки та психічного здоров’я колективу.
10 Вересня16:04 В інституті обрали новий склад Ради студентського (курсантського) самоврядування
10 вересня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулося засідання Конференції студентів і курсантів навчального закладу.
9 Вересня12:25 Денис Монастирський вручив державні та відомчі нагороди працівникам системи МВС
9 вересня міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський нагородив 71 працівника системи МВС орденами, медалями, відомчими відзнаками, а також правоохоронцям присвоєно почесні звання.
9 Вересня09:51 Реалізація проєкту «Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки ДПО та професійних аварійних служб в Україні»
ДСНС України та Головна школа пожежної служби (Республіка Польща) реалізовує проєкт під назвою «Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки добровільної пожежної охорони та професійних аварійних служб в Україні».
8 Вересня14:54 Підтримуємо громадське об’єднання «Життя без бар'єрів»
8 вересня викладачі кафедри пожежно-профілактичної роботи факультету пожежної безпеки разом із курсантами взяли участь у проведенні моніторингу безбар’єрності та доступності низки будівель і приміщень.
8 Вересня08:33 Денис Монастирський презентував пріоритетні напрями діяльності МВС
6 вересня, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський озвучив ключові проєкти, які впроваджуватимуться за його керівництва.
8 Вересня08:31 В ДСНС відбулося підписання партнерської угоди з Головною школою пожежної служби Республіки Польща
7 вересня до Державної служби України з надзвичайних ситуацій завітала делегація Головної школи пожежної служби (Республіка Польща), яку представили ректор-комендант, доктор технічних наук, професор навчального закладу Маріуш Фелтіновскі, проректор з навчальної роботи Войцех Ярош та начальник відділу хіміко-екологічного порятунку Рафал Матушкєвіч.
1 Вересня12:03 День Знань
1 вересня в інституті відбулися урочисті заходи з нагоди Дня знань – початку нового навчального року.
31 Серпня15:25 Тренінгові заняття з першокурсниками
З 16 до 28 серпня під час табірного збору співробітники відділення психологічного забезпечення проводили тренінгові заняття з психологічної підготовки для курсантів першого курсу.
30 Серпня10:48 Спортсменки-самбістки ЧІПБ на Всеукраїнському турнірі «Кубок Юна Україна» здобули дві срібні медалі
З 26 до 29 серпня у селищі Кароліно-Бугаз (Одеська область) курсантки ЧІПБ Владислава Торопцева та Маргарита Випирайло змагалися на Всеукраїнському турнірі «Кубок Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку.
29 Серпня15:33 Герої не вмирають: ДСНС вшановує пам’ять колег, що загинули при виконанні службових обов’язків (ВІДЕО)
29 серпня наша країна згадує героїв, які полягли в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави та при виконанні службових обов’язків. Цього дня, на Солом'янскій площі у Києві, пам'ять загиблих захисників України вшанувало керівництво Міністерства внутрішніх справ.
28 Серпня12:46 Легкоатлети ЧІПБ взяли участь у патріотичному забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»
Спортивний захід присвячений пам’яті загиблих, які віддали життя в боротьбі за територіальну цілісність України та проводиться щорічно в різних областях країни.
27 Серпня11:30 У ЧІПБ вшанували пам'ять захисників України
29 серпня, згідно Указу Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 відзначається День пам’яті захисників України.
26 Серпня14:50 МВС планує розширити мережі Центрів безпеки, які швидко та якісно надаватимуть послуги громадянам
Метою Міністерства внутрішніх справ залишається підвищення рівня безпеки по всій країні - від обласних, районних центрів, до ОТГ та найменших сіл і селищ. Про це міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив під час зустрічі з урядовцями та представниками місцевого самоврядування.
25 Серпня15:27 Професорці ЧІПБ Тетяні Чубіній присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України»
Колектив інституту щиро вітає з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України» доктора історичних наук, професорку, завідувачку кафедри суспільних наук, керівницю Центру україно-польських інновацій ЧІПБ Тетяну Чубіну.
24 Серпня08:33 Вітаємо з Днем Незалежності України!
30 років тому український народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Здобуття Незалежності і Суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, в житті кожної людини.
Новини
Документи
  Фото
  Відео
  Аудіо
   Оперативна інформація

        Твіт