ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 526

Останні новини

6 Грудня16:12 Спортивні вихідні
4 Грудня09:21 ДСНС: головне за тиждень
Кінець тижня, ДСНС підбиває підсумки роботи. Пишемо про вагомі, на нашу думку, події та результати діяльності.
3 Грудня11:58 Вручення Дипломів доктора філософії
3 грудня в ЧІПБ відбулося чергове засідання Вченої ради, на якому начальник інституту Віктор Гвоздь вручив Дипломи доктора філософії
3 Грудня09:52 Участь в інтерактивній онлайн дискусії «Розуміння маскулінності та ґендерної рівності в секторі безпеки»
2 грудня співробітники та курсанти інституту взяли участь в інтерактивній дискусії «Розуміння маскулінності та ґендерної рівності в секторі безпеки», яка проводилася за ініціативи МВС України та за підтримки Структури ООН Жінки в Україні.
3 Грудня09:36 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
В ДСНС триває кампанія з вакцинації особового складу та працівників від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Зокрема, станом на 03 грудня, вже 95,6 % рятувальників беруть участь у кампанії з вакцинації, із них 88,5 % пройшли повний курс щеплень (отримали обидві дози вакцини).
1 Грудня09:24 На Волині розпочались масштабні навчання підрозділів системи МВС у межах спеціальної прикордонної операції «Полісся»
30 листопада поблизу села Дольськ Камінь-Каширського району Волинської області за участю керівництва МВС України відбулися спільні штабні тренування органів управління, підрозділів охорони державного кордону, резервів посилення Державної прикордонної служби України, які прибули на ділянку 6-го Волинського прикордонного загону та підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань, ДСНС України та правоохоронних органів.
29 Листопада16:08 Додаткове заняття для водіїв з надання домедичної допомоги
29 листопада в інституті з водіями навчальної пожежно-рятувальної частини провели додаткове заняття з надання домедичної допомоги, яке організували представники кафедри організації заходів цивільного захисту.
28 Листопада14:41 Перша гра команди «Рятівник» у Чемпіонаті України з футзалу
28 листопада у спортивному комплексі «Будівельник» розпочався Чемпіонат України з футзалу (II ліга).
27 Листопада17:15 Співробітники та курсанти інституту вшанували пам’ять жертв голодоморів
Щороку, в четверту суботу листопада, в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів (У ХХ столітті українці пережили їх тричі: 1921 – 1923, 1932 – 1933 і 1946 – 1947 роках), тих трагічних подій, що назавжди закарбовані у свідомості народу як найжахливіші сторінки історичного минулого.
26 Листопада13:41 В Державній службі України з надзвичайних ситуацій проходить засідання Колегії щодо пріоритетних напрямів розвитку Служби
У рамках засідання Колегії Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яка проходить 26 листопада у центральному офісі ДСНС, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський звернув увагу на перспективні проєкти, що потребують уваги у наступний період діяльності Служби.
25 Листопада10:08 Для курсантів перших курсів провели комплексне заняття «Особливості будови та застосування вогнегасників»
24 листопада на спортивному комплексі інституту співробітники кафедри техніки та засобів цивільного захисту для курсантів 1-их курсів провели комплексне заняття на тему: «Особливості будови та застосування вогнегасників».
25 Листопада10:06 Участь в онлайн семінарі в рамках Програми НАТО з виховання доброчесності
24 листопада співробітники та курсанти ЧІПБ взяли участь в онлайн семінарі навчальних закладів системи Міністерства внутрішніх справ України щодо виховання доброчесності, який був організований МВС спільно з Програмою НАТО з виховання доброчесності.
23 Листопада15:00 Планове засідання Науково-технічної ради
23 листопада в інституті відбулося планове засідання Науково-технічної ради. Розглядалися питання, щодо виконання проміжних звітів науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, що виконуються на замовлення Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України та ЧІПБ.
23 Листопада12:36 Лабораторні заняття з навчальної дисципліни «Технічна механіка рідин та газів»
З 17 до 23 листопада співробітники кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок з курсантами та студентами 2-х курсів проводили лабораторні заняття з навчальної дисципліни «Технічна механіка рідин та газів» за темою: «Дослідження витікання рідини при змінному напорі в атмосферу».
22 Листопада11:30 Нагородження спортсменів та кращих співробітників
ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України
21 Листопада10:26 Курсант ЧІПБ Кирило Лохмачов – Чемпіон Черкаської області з боксу
З 17 до 20 листопада у Черкасах відбувався Чемпіонат області з боксу серед чоловіків. Близько 150 спортсменів взяли участь у змаганнях, серед них курсант 2-го курсу ЧІПБ КМС з боксу Кирило Лохмачов.
21 Листопада10:23 День Гідності та Свободи
21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Цього дня ми віддаємо шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
20 Листопада10:13 Навчальний візит в ЧІПБ професора Василя Осьодло
У межах договору про співпрацю між Черкаським інститутом пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського, на запрошення інституту 16-19 листопада відбувся візит начальника гуманітарного інституту НУОУ, доктора психологічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України, полковника Василя Осьодло до ЧІПБ.
20 Листопада10:11 XXIІ науково-практичний семінар «Пожежна безпека по-європейськи»
19 листопада в ЧІПБ за допомогою онлайн зв’язку відбувся XXIІ науково-практичний семінар «Пожежна безпека по-європейськи», організований кафедрою автоматичних систем безпеки та електроустановок.
19 Листопада12:32 Співробітники ЧІПБ провели презентацію програмного продукту
18 листопада співробітники інституту Андрій Швиденко та Максим Удовенко провели презентацію програмного продукту, розробленого в рамках дослідно-конструкторської роботи «Удосконалення інформаційно-аналітичної системи для здійснення моніторингу за впровадженням інженерно-технічних заходів цивільного захисту».
18 Листопада16:52 Тактико-спеціальні навчання: «Гасіння пожеж і ліквідація надзвичайних ситуацій техногенного характеру»
Практичні навчання в ЧІПБ є обов’язковою складовою освітнього процесу підготовки майбутніх фахівців Служби порятунку.
17 Листопада12:33 Співробітниця ЧІПБ Анастасія Комович (Сапсай) – срібна призерка Чемпіонату світу із спортивного та бойового самбо
З 12 до 15 листопада у Ташкенті (Узбекистан) відбувався Чемпіонат світу серед чоловіків і жінок із спортивного та бойового самбо.
17 Листопада11:58 Тиждень безпеки дорожнього руху
17 листопада у ЧІПБ в рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху відбулася зустріч водіїв інституту із співробітником Управління патрульної поліції в Черкаській області Олександром Кондратюком.
17 Листопада11:29 У ДСНС привітали рятувальників-спортсменів, які здобули золото та срібло на Чемпіонаті світу серед найсильніших вогнеборців
Днями із американської Флориди додому повернулися рятувальники Олександр Баран та Володимир Дудка, які взяли участь у 30-тому ювілейному Чемпіонаті світу серед найсильніших пожежних-рятувальників у форматі Firefighter Combat Challenge та отримали чудові результати. Сьогодні зі спортивними здобутками спортсменів привітали в ДСНС.
Новини
Документи
  Фото
  Відео
  Аудіо
   Оперативна інформація

        Твіт