ГоловнаПРО ЧІПБСтруктураОсновні підрозділиКафедра безпеки об'єктів будівництва та охорони праціНаукова діяльність
 Версія для друку

Метою наукової діяльності кафедри є розробка науково обґрунтованих методів визначення, оцінки, прогнозування та регулювання технічного стану будівельних конструкцій при силових, деформаційних та високотемпературних впливах, а також розробка методики розрахунку класу вогнестійкості монолітних залізобетонних конструкцій.

Для досягнення цієї мети були використані методи визначення контрольованих параметрів технічного стану будівельних конструкцій та методи математичного моделювання їх поведінки в умовах силових, деформаційних та високотемпературних впливів, що дало можливість вивчення ризиків їх відмов. Використовувалися методи математичного моделювання теплових та конвекційних процесів теплообміну та теплопереносу.

Комплексний аналіз характерних відмов і пошкоджень будівельних конструкцій за впливу умов, що вивчаються дозволяють для кожної групи конструкцій визначити граничні стани та розробити методи розрахунку умов безпечної експлуатації конструкцій при дії силових та високотемпературних впливів з використанням норм, чинних  в Україні та провідних світових державах.

Науково-технічна діяльність кафедри безпеки об’єктів будівництва та охорони праці здійснюється на базі навчальних аудиторій та навчально-випробувальної лабораторії механіки та будівельних конструкцій.

Інформаційне забезпечення складають нормативні-правові документи, Єврокод 1, Єврокод 2, Єврокод 3, Єврокод 4, Єврокод 5, Єврокод 6., регламенти робіт, статистичні дані, проектно-кошторисна документація.

    Твіт