ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬМіжнародне співробітництво
 Версія для друку

Міжнародна діяльність

 

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України розглядає міжнародні контакти одними із пріоритетних напрямів своєї діяльності, які здійснюються як у рамках міжнародного співробітництва ДСНС України, так і на основі налагодження та розвитку прямих зв’язків зі спорідненими закордонними навчальними закладами.

 

Всього з 2001 року підписано 34 угоди про міжнародне співробітництво (8 з навчальними закладами та установами Польщі; по 1 – Німеччини, Нідерландів, Португалії, Литви, Грузії тощо).

 

З 2006 року представники інституту беруть участь у міжнародних тактико-спеціальних навчаннях «Fenix».

 

Для координації українсько-польського співробітництва, систематизації та ефективного управління українсько-польськими науково-освітніми проєктами в інституті функціонує Центр українсько-польських освітніх інновацій, налагоджено співпрацю з Посольством Республіки Польщі в Україні.

 

Викладачі інституту беруть участь у Навчаннях з виконання рятувальних робіт на хімічно забруднених територіях, що проводяться Організацією із заборони хімічної зброї; у тренінгах, які проводяться німецькими компаніями MSA, Dräger та Weber у Федеративній Республіці Німеччині в рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» тощо.

 

Найвизначніші досягнення останніх років:

 

2016 року вважаємо вступ нашого навчального закладу до Європейської асоціації навчальних закладів пожежних служб.

 

З 2017 року інститут виступає партнером Головної школи пожежної служби (м. Варшава, Республіка Польща) у Програмі Європейського Союзу ERASMUS+.

 

2018 року відбулось підписання договору щодо спільного проведення навчання за І рівнем освіти (бакалавр) за спеціальністю інженерія пожежної безпеки. І вже з вересня 2018 року в інституті здійснюється підготовка фахівців за програмою подвійного диплому.

 

2020 року в рамках проєкту Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Польська допомога» №215/2019/ADM2019/M під назвою: «Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки ДПО та професійних аварійних служб в Україні», що реалізовується Черкаським інститутом пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України спільно з Головною школою пожежної служби, м. Варшава (Республіка Польща) інститут отримав Тренажер «Вогневий модуль».

 

Також у 2020 році Інститут отримав протипожежний захисний одяг та обладнання в рамках проєкту Благодійна місія «Пожежники з допомогою для України» (Канада), реалізований спільно з Громадським об’єднанням «Одеський Клуб Ротарі» та ГО «Ротарі клуб Черкаси».

 

Міжнародні угоди

    Твіт