ГоловнаПРО ЧІПБСтруктураОсновні підрозділиКафедра психологіїМатеріально-технічна база
 Версія для друку

Матеріально-технічна база

    Аудиторний фонд кафедри складає два навчальні кабінети та кімната психологічного розвантаження. У розпорядженні кафедри також два сучасних лекційних зали та психолого-тренувальний комплекс інституту, що складається з теплодимокамери та смуги психологічних перешкод.

    Обладнання навчальних аудиторій дозволяє проводити на високому рівні як лекційні заняття, так і семінари та тренінги.

   Аудиторії забезпечені мультимедійним обладнанням, інтернетом, системою кондиціонування повітря, фото/відео- та-аудіо обладнанням, комп’ютерною технікою, що дозволяє використовувати новітні педагогічні та тренінгові технології, організовувати та проводити дистанційне навчання.

    Кімната психологічного розвантаження використовується як навчальне приміщення для проведення тренінгових та релаксаційних занять, дозволяє створювати необхідний тренінговий простір.

    Психолого-тренувальний комплекс інституту – це комплекс різноманітних елементів, що створюють труднощі психологічного та фізичного характеру, дозволяють відтворювати моделі професійних екстремальних ситуацій. Комплекс використовується з метою забезпечення психологічної підготовки курсантів інституту та проведення практичних занять та наукових досліджень з екстремальної та кризової психології, експериментальної психології, психодіагностики в особливих умовах тощо.

    Твіт