Контраст
Шрифт

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ДСНС, Ви можете повідомити письмово за адресою:  18034, м. Черкаси, вул. Онопрієнка 8, звернутися з електронним листом на адресу [email protected], або за телефоном +38 (047) 255-09-39.

 

Запобігання провопорушенням

Підвищення довіри та авторитету служби цивільного захисту серед населення є одним із найважливіших пріоритетів в діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій. Тому на будь-які факти протиправних дій з боку співробітників ДСНС України керівництво Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України спільно з іншими зацікавленими службами реагує у відповідності з чинним законодавством.

Контроль за дотриманням антикорупційного законодавства покладено на сектор з питань запобігання та виявлення корупції Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України. Зокрема, працівниками СПЗ та ВК постійно здійснюються перевірки діяльності структурних підрозділів Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України. У разі виявлення недоліків у роботі та протиправних дій вживаються заходи у відповідності з чинним законодавством.

На сектор покладено забезпечення реалізації державної політики в сфері завдань, спрямованих на профілактику проявів корупції, хабарництва, зловживань службовим становищем особовим складом, пов’язаних з виконанням їх службових обов’язків. Здійснення у співпраці з правоохоронними органами заходів спрямованих на профілактику та попередження корупційних дій, хабарництва та інших правопорушень, забезпечення всебічної й об’єктивної їх перевірки, внесення пропозицій щодо реагування на них.

Сектор є самостійним структурним підрозділом Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, підзвітний керівникові ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України і підконтрольний начальнику управління власної безпеки та протидії корупції ДСНС України.

Основна увага підрозділу приділяється організації та проведенню профілактичної роботи серед працівників підрозділів інституту  з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, корупційних діянь та інших правопорушень, пов'язаних з корупцією, а також порушень вимог чинного законодавства України.

За усіма зверненнями громадян, навіть анонімними, що надходили на телефони довіри ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України щодо неправомірних дій з боку співробітників інституту, проводяться перевірки, заявникам надається відповідь.

Подолання корупції в суспільстві залежить насамперед від усіх нас, тому про всі відомі випадки хабарництва та інші корупційні діяння серед співробітників та працівників інституту, просимо повідомляти у сектор з питань запобігання та виявлення корупції ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та на телефон довіри. Конфіденційність та анонімність повідомлень гарантована.

Телефон довіри Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України – +38 (047) 255-09-39

 

Нормативна база
50 років (1973 - 2023)